Czasopismo Profesjonalistów Badań Klinicznych

choroby rzadkie TLO - Webinarium "Choroby rzadkie w badaniach klinicznych"- Badania kliniczne to MY!

Akademia Leona Koźmińskiego stawia na edukację opartą o rzetelną wiedzę naukową, przekazywaną w sposób nowoczesny, przez odpowiednio przygotowaną, doświadczoną kadrę naukowców, praktyków biznesu, przedsiębiorców. Swój rozwój widzi w umiędzynarodowieniu procesu edukacyjnego, a międzynarodowa współpraca jest jednym z elementów sukcesu uczelni.

Ruch „Badania Kliniczne to MY!” stworzony został z myślą o wprowadzeniu międzynarodowego wkładu do dyskusji o badaniach klinicznych. W swoich założeniach, chce łączyć przedstawicieli różnych środowisk, branż, narodowości, w celu wymiany doświadczeń i budowania szerszej współpracy i zrozumienia celów działań. Dlatego, w imieniu Akademii Leona Koźmińskiego i swoim, zapraszamy Państwa na kolejne Webinarium ruchu „Badania Kliniczne to MY!”. 

 

Choroby rzadkie w badaniach klinicznych

 

Czy choroby sieroce rzeczywiście nas tak rzadko dotykają? Z jakimi problemami borykają się pacjenci oraz ich rodziny? Jakie wyzwania stoją po stronie zespołu prowadzącego badania kliniczne we wskazaniach chorób rzadkich? Na te oraz wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć nasi goście: Magdalena Margasińska-Brach oraz Daniel Lewi podczas kolejnego webinarium organizowanego przez ruch Badania Kliniczne to MY!.

Kwestie organizacyjne  Czas i miejsce: 24 czerwca 2021, godz. 18:00, online – Zoom Meeting 

Webinarium będzie prowadzone w języku polskim oraz angielskim. Tłumaczenie symultaniczne dostępne będzie dzięki wsparciu Ambasady Brytyjskiej w Polsce. Kwestie techniczne zostaną przekazane osobom zarejestrowanym wraz z linkiem do wydarzenia.

Działamy i wspieramy! 

Każda aktywność Ruchu „Badania Kliniczne to MY!” będzie związana ze wsparciem Fundacji Koźmińskich, której celami są między innymi działania na rzecz rozwoju nauki, edukacji, oświaty i wychowania oraz wspierania uzdolnionej młodzieży. 

Koszt udziału w Webinarium wynosi 50zł, a zebrana kwota w całości przeznaczana jest na działania Fundacji Koźmińskich. 

Do zobaczenia na Webinarium!

Dowiedz się więcej