Czasopismo Profesjonalistów Badań Klinicznych

START REKRUTACJI badania kliniczne promo 2022 PL WYDARZENIEFB - II Międzynarodowa Konferencja Naukowa Badania kliniczne to MY!

II Międzynarodowa Konferencja Naukowa Badania kliniczne to MY!

Zapraszamy do udziału w II Międzynarodowej Konferencji Badania Kliniczne to MY!, organizowanej przez Akademię Leona Koźmińskiego.
 

W tym roku Konferencja zostanie wydłużona do dwóch dni, a do jej programu włączony zostanie czas poświęcony dla Start Upów medycznych. Wierzymy, że zbliżenie świata badań klinicznych i startupów med-tech jest koniecznością. Jednym z elementów tworzących naszą przyszłość jest to, by dziś opracowywane pomysły usprawniające działanie ochrony zdrowia i poprawiające wyniki leczenia, współpracowały ze światem badań klinicznych, opracowując i wdrażając projekty mające na celu ocenę bezpieczeństwa i skuteczności działania tych metod.

Zapraszamy już dziś do rezerwacji sobie czasu na Konferencję – 14-15.10.2022.  

Informacje techniczne

Konferencja odbędzie się w dniach 14-15.10.2022, na żywo w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (adres). Jednocześnie, konferencja będzie dostępna online, z wykorzystaniem komunikacji audiowizualnej i możliwością brania udziału w dyskusji dla uczestników online. Do połączenia wykorzystamy platformę ZOOM. W czasie konferencji tłumaczenie symultaniczne zapewnia KONTEKST.

Cele konferencji

  • integracja środowisk badań klinicznych i startupów med-tech
  • wsparcie startupów med-tech na ścieżce rozwoju biznesowo-naukowego
  • przekazanie najnowszej wiedzy w licznych dziedzinach badań klinicznych
  • dyskusja ważnych i przełomowych zmian w prawie badań klinicznych

 

Więcej na https://www.kozminski.edu.pl/pl/2nd-international-conference-we-are-clinical-reaserch-pl