Czasopismo Profesjonalistów Badań Klinicznych

Liderzy badan klinicznych 1024x683 - Ruszyła III edycja konkursu “Liderzy Badań Klinicznych”

14 lutego 2020 r. ruszyła III edycja konkursu “Liderzy Badań Klinicznych”. Inicjatywa skupiająca osoby związane z branżą badań klinicznych przyciągnęła w poprzednich edycjach już ponad 600 uczestników. Liderzy Badań Klinicznych to wyjątkowy projekt, w którym oprócz wiedzy ocenie podlegają także kompetencje oczekiwane na danym stanowisku oraz ogólna postawa uczestnika. Podczas obecnej edycji poszukujemy Liderów w następujących kategoriach:

  • Koordynator ośrodka badawczego
  • Monitor badań klinicznych
  • Start-up ***NOWA KATEGORIA***

Co warto zaznaczyć, dodano długo wyczekiwaną kategorię „start-up”, do której zapraszamy wszystkie osoby nie tylko z działów start-up, ale również monitorów i asystentów, którzy zajmują się złożeniami dokumentacji do zarejestrowania badania i aktywacją ośrodków. Ponadto kategoria ta przeznaczona jest dla osób pracujących w działach jakości oraz dla tych, którzy interesują się regulacjami polskimi i europejskimi dotyczącymi prowadzenia badań klinicznych w zakresie obszaru start-up.

Idea konkursu zakłada wsparcie rozwoju wyróżnionych osób, dlatego też zwycięzca każdej z kategorii otrzyma bardzo atrakcyjne nagrody w postaci sfinansowania szkoleń bądź studiów podyplomowych, podnoszących wiedzę i umiejętności, a także mentoring najbardziej doświadczonych i cenionych liderów branży badań klinicznych. Mamy również zaszczyt ogłosić, że Partnerem medialnym i Sponsorem nagród dodatkowych w konkursie został magazyn „Badania Kliniczne”.

Rejestracja i udział w I etapie konkursu możliwa jest do 15 marca. Zwycięzców III edycji poznamy 20 maja, podczas dorocznej konferencji z okazji Międzynarodowego Dnia Badań Klinicznych.

Więcej na stronie internetowej www.liderzybadanklinicznych.pl
oraz u Ambasadorów konkrusu (lista dostępna na stronie)

Organizator wydarzenia – Stowarzyszenie GCPpl, INFARMA oraz PolCRO
Sponsor kategorii Monitor – Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
Sponsor kategorii Start-up – Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Partner medialny oraz sponsor nagród dodatkowych – magazyn „Badania Kliniczne”
Partner techniczny – firma 2KMM

2020 02 19 080404 300x34 - Ruszyła III edycja konkursu “Liderzy Badań Klinicznych”