Akademia Leona Koźmińskiego stawia na edukację opartą o rzetelną wiedzę naukową, przekazywaną w sposób nowoczesny, przez odpowiednio przygotowaną, doświadczoną kadrę naukowców, praktyków biznesu, przedsiębiorców. Swój rozwój widzi w umiędzynarodowieniu procesu edukacyjnego, a międzynarodowa współpraca jest jednym z elementów sukcesu uczelni.
Ruch „Badania Kliniczne to MY!” stworzony został z myślą o wprowadzeniu międzynarodowego wkładu do dyskusji o badaniach klinicznych. W swoich założeniach chce łączyć przedstawicieli różnych środowisk, branż, narodowości, w celu wymiany doświadczeń i budowania szerszej współpracy i zrozumienia celów naszych działań.
Dlatego, w imieniu Akademii Leona Koźmińskiego i swoim, zapraszamy Państwa na kolejne Webinarium ruchu „Badania Kliniczne to MY!”.
O pacjentach, dla pacjentów i nie tylko – perspektywa badań klinicznych
Panel dyskusyjny ma na celu pokazanie pacjentom, że badania kliniczne są potrzebne, a sposób ich prowadzenia jest obwarowany licznymi obostrzeniami, dzięki czemu pacjent może czuć się bezpiecznie. Chcemy rozwiać mity oraz obawy, które pojawiają się w głowach, często na skutek materiałów czy programów dostępnych w mediach, które nie odzwierciedlają rzeczywistości. Naszymi gośćmi będą: Aneta Sitarska-Haber – vice prezes Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Klinicznej GCPpl, która ma doświadczenie związane z tworzeniem platformy „Pacjent w badaniach Klinicznych” oraz Hanna Durbajło-Grądziel – dyrektor i członek zespołu badawczego Ośrodka Badań Klinicznych LexMedica we Wrocławiu oraz Marzena Nelken – członek Europen Patients` Forum oraz na co dzień związana z Federacją Pacjentów Polskich.
Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Agencji Badań Medycznych
Kwestie organizacyjne
Czas i miejsce: 22 lipca 2021, godz. 18:00, online – Zoom Meeting Webinarium będzie prowadzone w języku polskim. Kwestie techniczne zostaną przekazane osobom zarejestrowanym wraz z linkiem do wydarzenia.
Działamy i wspieramy!
Każda aktywność Ruchu „Badania Kliniczne to MY!” jest związana ze wsparciem Fundacji Koźmińskich, której celami są między innymi działania na rzecz rozwoju nauki, edukacji, oświaty i wychowania oraz wspierania uzdolnionej młodzieży.
Opłata za udział w Webinarium jest dobrowolna. Zebrana kwota w całości przeznaczana jest na działania Fundacji Koźmińskich.
Sprawdź szczegóły TUTAJ
© 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone