Czasopismo Profesjonalistów Badań Klinicznych

Badania Kliniczne management wudarzenie FB MAIL - Webinarium "Zarządzanie projektami w badaniach klinicznych"- Badania Kliniczne to MY!

Akademia Leona Koźmińskiego stawia na edukację opartą o rzetelną wiedzę naukową, przekazywaną w sposób nowoczesny, przez odpowiednio przygotowaną, doświadczoną kadrę naukowców, praktyków biznesu, przedsiębiorców. Swój rozwój widzi w umiędzynarodowieniu procesu edukacyjnego, a międzynarodowa współpraca jest jednym z elementów sukcesu uczelni.

Ruch „Badania Kliniczne to MY!” stworzony został z myślą o wprowadzeniu międzynarodowego wkładu do dyskusji o badaniach klinicznych. W swoich założeniach, chce łączyć przedstawicieli różnych środowisk, branż, narodowości, w celu wymiany doświadczeń i budowania szerszej współpracy i zrozumienia celów naszych działań. Dlatego, w imieniu Akademii Leona Koźmińskiego i swoim, zapraszamy Państwa na kolejne Webinarium ruchu „Badania Kliniczne to MY!”. 

Zarządzanie projektami w badaniach klinicznych

Czy zmiany z metodach zarządzania badaniami klinicznymi są możliwe? Tym razem podejdziemy do badań klinicznych bardziej systemowo oraz procesowo, a tematem spotkania będzie Zarządzanie projektami w badaniach klinicznych. Coraz częściej słyszy się takie hasło jak Agile management, ale czy wspomniane „zwinne zarządzanie” jest możliwe w środowisku badań klinicznych? Czy w tak dużych i złożonych programach i projektach jesteśmy w stanie zastosować metodologię, która głównie kojarzy się z sektorem informatycznym? Podczas spotkania poznamy dwie perspektywy przedstawione przez Katarinę Pavlovic (SRB) oraz Raja Kumara (UK). 

Kwestie organizacyjne 

Czas i miejsce: 15 kwietnia 2021, godz. 18:00, online. 

Webinarium będzie prowadzone w języku polskim oraz angielskim. Tłumaczenie symultaniczne dostępne będzie dzięki wsparciu Ambasady Brytyjskiej w Polsce. Kwestie techniczne zostaną przekazane osobom zarejestrowanym wraz z linkiem do wydarzenia.

Działamy i wspieramy! 

Każda aktywność Ruchu „Badania Kliniczne to MY!” będzie związana ze wsparciem Fundacji Koźmińskich, której celami są między innymi działania na rzecz rozwoju nauki, edukacji, oświaty i wychowania oraz wspierania uzdolnionej młodzieży.  Koszt udziału w Webinarium wynosi 50zł, a zebrana kwota w całości przeznaczana jest na działania Fundacji Koźmińskich. 

Do zobaczenia na Webinarium!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ